EĞİTİME BAŞLARKEN

Neden BT Eğitim?

Kariyerinde zirveye oynamak isteyenlerin güvendiği adres olmayı başaran BT Eğitim, bugüne kadar 90'dan fazla öğrencisinin CCIE sınavını geçerek bu sertifikasyonu elde etmesine yardımcı oldu. Bir eğitim kurumunun güvenilirliğini ve kalitesini ortaya koyan bu başarının yakınına ulaşabilen bir başka eğitim kurumu olmadığını da belirtmek gerek. Bunun yanında BT Eğitim, kurulduğu günden beri ise 25.000’den fazla bireysel ve 7.000’den fazla kurumsal eğitim vermiş bulunuyor.

Kurulduğu günden bu yana pek çok ödüle layık görülen Morten, 2017 yılında düzenlenen Global Learning Partner Conference'ta Cisco tarafından Learning Partner of the Year-Middle East seçilmiştir. 2016 yılında San Francisco'da düzenlenen Global Learning Partner Conference'ta ise yine Cisco tarafından "Dünyanın En İyisi" olarak seçilmiş ve "Cisco Learning Partner of the Year Award, Indirect" ödülünü ilk kez Türkiye'ye getirmiştir. 2014’ün mart ayında ise Los Angeles’ta düzenlenen Global Learning Partner Conference sırasında EMEAR Bölgesi’nde "Acceleration Award Indirect" ödülüne layık görülmüştür. Dahası aynı etkinlikte BT Eğitim’in üç eğitmeni (CCSI) de, bir Cisco eğitmenine verilen en yüksek onur olan “Quality Instructor Award” ile ödüllendirildi. Global çaptaki ödüllerin yanı sıra Morten, Türkiye'de düzenlenen Cisco İş Ortakları Zirvesi’nde de pek çok kez "Yılın En İyisi" ödülleriyle onurlandırılmıştır.

ICT Kariyerinin Avantajları

Bilişim ve ağ teknolojileri, kariyer olanakları içinde, en fazla gelişen ve imkana sahip dal olarak öne çıkmaktadır. Özellikle küresel ekonomik zorluklar sırasında bu daha da önemli bir konu olmaktadır. Teknoloji gün geçtikçe, yüksek bir hızla büyümekte ve buna bağlı olarak iş olanakları artmaktadır. İnternet güvenliği, bulut bilişim, sosyal ağlar ve diğer birçok alan dünya çapında milyonlarca bilişim çalışanına ihtiyaç duymaktadır. 

Öğrenciler ve yeni mezunlar için BT Eğitim’den alınan eğitimler;

·         ICT konusunda yetkinlikler kazandırarak, öğrencilere fırsatlarla dolu yeni bir dünyanın kapısını açar.

·         Global ve yerel rekabet ortamında geçerli bilgileri vererek, iş bulma olanaklarına yardımcı olur

·         Öğrencinin değişik sektörlerdeki ağ yönetimi kariyerinde başarılı olmasına yardımcı olur

 Çalışan IT insanları için BT Eğitim’den alınan eğitimler:

  • İşletmenizin günlük operasyonlarının ve iletişim ağının bel kemiğini oluşturan sistemleri kurmayı ve yönetmeyi bugünden öğretir veya mevcut bilgilerinizi gelisen teknoloji ışığında tazeler.

 

Kompleks bir dünya için oldukça değerli olan Cisco sertifikaları ve yetkinlikleri:

Günümüzde, Cisco yetkinlikleri ve sertifikaları her endüstride aranıyor ve oldukça değer görüyor. Network altyapıları ve networkler gün geçtikçe daha da sofistike hale gelen iş fonksiyonlarını desteklemek amacı ile daha kompleks hale geliyor.

Tam 19 yıldır Türkiye’nin lider Yetkili Cisco Eğitim İş Ortağı olan BT Eğitim, yeteneklerinizi geliştirmenize, sertifika almanıza ve gelişirken rekabette geri kalmamanıza yardımcı oluyor.

Bilgi ve becerilerinizi Yetkili Cisco Kariyer Sertifikaları ile tasdik ettirin.

En temel bilgilerinizden tutun, üst düzey yeteneklerinize kadar size değer katan Cisco ürünlerini, teknolojilerini ve çözümlerini yönetebilme ve kullanabilme becerilerinizi Cisco Kariyer Sertifikaları ile tasdik ettirin.

Hangi Eğitimler ile Başlanmalı?

IT teknolojisinde başarılı bir kariyere giden yolun ilk adımı CCNA sertifikası almaktır. 

Cisco CCNA sertifika programı, size uygulamanız ve yönetmeniz gereken çeşitli modern networking ve IT altyapısı teknolojileri ve çözümleri üzerine kapsamlı bir giriş eğitimi ve sertifika sunar.

Günümüz teknolojileri ve iş görevlerine uyum sağlamak amacı ile yakın geçmişte revize edilmiş olan CCNA eğitimi ve sınavı, size kariyerinizi istediğiniz gibi şekillendirmenize yardımcı olacak bir temel sağlıyor. 

CCNA sertifika programının içerdiği konular:

-Ağ Temelleri

-Ağ Erişimi

-IP Bağlantısı

-IP Servisleri

-Güvenlik Temelleri

-Otomasyon ve Programlanabilirlik

CCNA Müfredatına Genel Bakış

Tüm dünyada gerçekleştirilen çalışmalar, bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) profesyonellerine yönelik talebin arttığını ve bu pozisyonları dolduracak nitelikli adayların sayısındaki eksikliğin büyük olduğunu göstermektedir. Sosyal ağ, bulut bilişim, e-ticaret, web üzerinden konferans ve masaüstü sanallaştırma gibi yenilikler yaşama, çalışma, eğlenme ve öğrenme şeklimizi değiştiriyor. Bu yeniliklerin tümüne ise ağlar güç veriyor. CCNA dersleri, bu ağları tasarlama, kurma ve yönetme niteliklerine sahip ICT adaylarına yönelik küresel ihtiyacın karşılanması için gereken deneyimi sağlar.

CCNA eğitimleri, aynı temel kavramları öğretmek için farklı metodolojiler kullanarak farklı öğrenci tiplerinin çeşitlilik sergileyen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Müfredat, tüm öğrencilerin başarıya ulaşmasına yardımcı olmak için akademik geçmişe, becerilere ve amaçlara göre farklı öğrenci segmentlerini hedef alır ve çeşitli eğitim yaklaşımlarını ve öğrenim şekillerini içerir.

CCNA eğitimlerimize göz atmak için tıklayın https://www.btegitim.com/V1/EducationListByVendor/62a8936b-1dd9-4ec8-aa07-c8f627043990

CISCO sertifikasyon şeması için tıklayın. https://www.cisco.com/c/dam/en_us/training-events/certifications/career-path.pdf

Randevu ve bilgi talebi için : 0850 755 02 83