Maslak Mah. Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza Kat:10 34485 Sarıyer/İstanbul
iletisim@btegitim.com +90 (212) 274 69 98

CCNP R&S Uzun Dönem

Eğitim İçeriği
Hakkında

CCNP sertifikasyon programı, ağ teknolojileri konusunda çalışan kişilerin konularında gerçek bir profesyonel olmasını sağlayacak ileri düzey programdır. Bu programı bitiren kişiler büyük ölçekli organizasyonlarda LAN, WAN ve dial access servislerini kurabilir, gerekli ayarları ve bakımları yapabilir düzeye ulaşırlar. Bu programa katılan kişiler, 500 veya daha fazla şubeli bir LAN ve WAN üzerinde ana omurga ve kenar cihazları voice (ses), kablosuz ve güvenlik bileşenleriyle entegre şekilde çalışması için gerekli ayar ve bakımlarını yapabilecek, gerekli durumlarda sorunları çözebilecek bilgi ve beceriyi kazanırlar.

Bu programda esas amaç kişileri ağ kavramları konusunda uzmanlaşma sürecine sokmak ve bir üst seviye sertifikasyon olan CCIE'ye hazırlamaktır. BTeğitim tarafından düzenlenen bu programda aşağıdaki başlıklar işlenecek ve katılımcıların ilgili sınavları verecek düzeye gelmeleri sağlanacaktır.             

Sertifika Sınavları:    

300-101 ROUTE : Implementing Cisco IP Routing

300-115 SWITCH : Implementing Cisco IP Switched Networks

300-135 TSHOOT : Troubleshooting and Maintaining Cisco IP Networks

Eğitim Nasıl Verilecek?
 

Süre: Program üç kur olarak düzenlenmiştir. Her kur 6 hafta sürmektedir. Kurs toplam süresi 18 haftadır. Dersler haftada iki gün ve 4'er saat olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi için ''Eğitim Takvimi'ne'' bakınız.


Donanım: Eğitimler 15 kişilik laboratuarlarda yapılacaktır. Her kursiyere bir bilgisayar tahsis edilecektir. Eğitim süresince 28xx serisi Cisco routerlar, 2960 ve 3560 serisi Catalyst switchler kullanılacaktır. Metod Kurs içeriklerinin tamamı İngilizce olarak sunulmaktadır. Anlatım Türkçe olarak yapılacaktır. Kurslarda anlatılan her konu başlığı için kısa sınavlar, her kurun sonunda ise bir final sınavı yapılacaktır. Yapılan tüm ara sınavlar ve final sınavları CCNP sertifikasyon sınavı düşünülerek hazırlanmıştır. Adaylara elektronik ortamda presentasyonlar ve laboratuar föyleri dağıtılacaktır. Kursiyerler eğitim bittikten sonra isterlerse ilgili sertifikasyon sınavlarına BTEğitim'de indirimli olarak girebileceklerdir.

Kurlar hakkındaki ön şartlar: Kursiyerlerin programa katılabilmeleri için CCNA sertifikasını almış olmaları ya da bu konuda benzer bir eğitime katıldıklarını belgelemiş olmaları gerekmektedir. Bu iki koşulu sağlamayan adayların detaylı bilgi için aramaları rica olunur.        


(*) Kur süreleri ile ilgili açıklamalar için lütfen eğitim takvimi bölümünü okuyunuz. 


"CCDA, CCDP, CCIE, CCIP, CCNA, CCNP, Cisco, Cisco IOS, Cisco Systems, the Cisco Systems logo ve Networking Academy" Cisco Systems'a ait tescilli markalardır.Önkoşullar

Geçerli bir Cisco CCNA Routing and Switching sertifikasyonu ya da herhangi bir Cisco CCIE sertifikasyonu gereklidir.Kurs İçeriği

CCNP R&S Uzun dönem eğitimi 3 bölümden oluşmaktadır:

Implementing Cisco IP Routing (ROUTE)

Implementing Cisco IP Switched Networks (SWITCH) 

Troubleshooting and Maintaining Cisco IP Networks (TSHOOT)EĞİTİM TAKVİMİ
Eğitime ait tanımlanmış bir takvim bulunmamaktadır. Sağda bulunan Bilgi Talebi formunu doldurarak eğitim takvimi, fiyatı ve içeriği hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Eğitim içeriği, ücreti, tarih ve detaylı bilgi için :

+90 (212) 274 69 98

egitim@btegitim.com

İLETİŞİM FORMU

Eğitim içeriğini PDF olarak indir
Teknoloji
Cisco
Kariyer Sertifika Eğitimleri
Routing and Switching
CCNP Routing and Switching
CCNP R&S Uzun Dönem
Bilgi Talebi


TAKİP ET
ADRES
Maslak Mah. Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza Kat:10 34485 Sarıyer/İstanbul
Eskişehir Yolu 7.Km Mustafa Kemal Mah. 2123. Sok No:2-D Cepa Ofis Kule Kat: 5 Daire:504 Çankaya/Ankara
 
BT EĞİTİM ® bir Morten Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. markasıdır.

YETKİLİ CISCO EĞİTİM MERKEZİ
Real Time Analytics